Упершее у Ніжині пройшов Вечір боксу. ФОТО

 

 

 

 

22 липня у Ніжині вперше пройшов вечір Боксу. Любителі данного виду спорту та просто зацікавлені ніжинці зібрались у спортивному залі СК «Зірка», щоб взятии участь у спортивно-розважальній програмі. Аби привітали учасників, на захід завітали представники влади міста на чолі з міським головою Анатолієм Лінником, депутати міської ради Володимир Мамедов, Сергій Дзюба, Ігор та Олександр Шалаї, Народний депутат України Олександр Кодола та інші поважні гості. В ході урочистої частини ніжинські тренер из боксу отримали грамоти, адже сааме вони виховують спортивну гордість нашого міста.

Головною ж ціллю заходу став запис відеозвернення до українськго боксера Олександра Усика, який тієї  ночі мав провести бій з російським боксером Муратом Гасієвим за титул абсолютного чемпіона світу.

“Усик – це боксер від Бога, нам потрібна перемога. Ніжин з тобою!” – кричали ніжинці з вірою в перемогу українця. І не даремно, адже показавши справжнє мистецтво боксу, Олександр Усик, провів 12 раундів з  рахунком 119: 109 переміг Маурата Гасієва і став  абсолютним чемпіоном світу, а також володарем трофея Мохаммеда Алі.

 Також був проведений боксерський майстер-клас від зірки професійного боксу Петра Іванова та його тренера В’ячеслава Кожуховського. Ніжинські хлопці брали активну участь, проявляючи зацікавленість до занять боксу, і не даремно, адже наше місто виховує одних з кращих спортсменів України.

 Окрім того присутніх розважали танцювальні колективи Ніжина, виступи яких чергувались із конкурсами на боксерську тематику. Переможці отримали приємні призи та подарунки.

Організаторами заходу виступають Федерація боксу та кікбоксингу Ніжинщини та відділ фізичної культури та спорту Ніжинської міської ради.

 

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.