“Отелло” з Чернігівщини вбив через ревнощі

 

 

 

 

У судовому засіданні прокурором доведено, що у листопаді 2017 року обвинувачений, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, у квартирі у  м. Новгород-Сіверський, на ґрунті ревнощів, умисно завдав не менше 13 ударів деревяним стільцем,ногами та руками в область голови та тулубупотерпілого.

Про це Високому Валу повідомили прес-службі прокуратури області.

Вироком Менського районного суду місцевого жителя визнано винним у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство).

У подальшому, в результаті внутрішньо-черепної травми, набряку головного мозку потерпілий помер у реанімаційному відділенні Новгород-Сіверської центральної районної лікарні.

Винний повідомив, що після повернення з роботи застав потерпілого вдома у своє цивільної дружини, з якою проживав останні 4 місяці. Вказане обурило засудженого та стало причиною вбивства.

Врахувавши позицію прокурора щодо суспільної небезпеки злочину та вчинення його у стані алкогольного сп’яніння, суд призначив покарання у вигляді 9 років позбавлення волі.

Також на користь дружини померлого судом стягнуто 200 тис. грн. у рахунок морального відшкодування.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.