Ніжинців притягуватимуть до суду за несплату послуг по вивезенню сміття

 

 

 

 

На превеликий жаль за вивіз сміття сплачують не всі мешканці. Також є  досить багато боржників і з боку ФОПів, кооперативів, підприємств та інших юридичних осіб. Не сплачуючи кошти за сервіс з вивезення сміття, люди самі ж наражають себе на сміттєвий колапс. Адже у свою чергу комунальне підприємство може опинитись в такій ситуації, що не буде мати змогу купувати пальне для сміттєвозів, ремонтувати автотранспорт, сплачувати заробітну плату. Тому керівництвом підприємства прийнято рішення щодо вживання радикальних заходів для стягнення заборгованих сум зі споживачів-боржників.

Відтепер, при виникненні певної заборгованості, підприємство буде вимушене стягувати цю заборгованість у судовому порядку з усіма відповідними для боржника наслідками. Відразу попереджаємо, що боржнику, перш ніж оскаржити наявність заборгованості, потрібно буде у суді довести, що його життєдіяльність унеможливлює продукування відходів і що ціла низка Законів України стосується всіх громадян України, крім нього.

Відділ збуту комунального підприємства «ВУКГ» веде постійну та активну роботу по стягненню заборгованості за надані послуги з усіх боржників. Зокрема проводяться усні бесіди з боржниками, надсилаються попередження про заборгованість, ведеться претензійно-позовна робота, пропонується укладання договорів реструктуризації. До злісних неплатників КП «ВУКГ» змушений застосовувати кардинальні та радикальні методи. За позовами, які були розглянуті в суді і виграні, рішення про стягнення заборгованої суми та судовий збір отримали 40 фізичних осіб, переважно приватного сектору, та 35 юридичних.

Шановні мешканці! Вчасно і повністю сплачуйте за послуги збору, вивезення та захоронення сміття. Закликаємо всіх, без винятку, дбати про чистоту рідного міста та дотримуватись правил благоустрою. Лише таким чином ми разом забезпечимо чистоту і порядок в місті, де проживають наші родини та наші діти.

З повагою, відділ збуту та маркетингу КП «ВУКГ»

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.