Ніжинські перевізники заявили про критичну ситуацію на підприємствах

 

 

 

 

Критична ситуація виникла на ніжинських підприємствах, що займаються автобусними  перевезеннями. Про це заявила на засіданні виконавчого комітету, яке відбулось 26 липня, директор «Пассервісу» Валентина Корабель.

«У зв’язку з непідняттям вартості проїзду, затримкою виплат за пільгове перевезення, при тому, що 7 категорій населення їздять за пільговим тарифом, маємо критичну ситуацію – більш, ніж на половину може скоротитись об’єм перевезень. Оскільки не вистачає оборотних коштів, підприємство не може придбати основні комплектуючі агрегати, які необхідні для проведення поточних ремонтів автобусів, а це шини, ресори та інші.  На них за три місяці врази підвищилась ціна.

Враховуючи це, просимо виконавчий комітет якнайшвидше переглянути вартість проїзду, яку подавали ще взимку. І зараз ситуація складається так, що, можливо вже і цю вартість треба переглянути. За всіма підрахункам економічно обґрунтований тариф має складати 9 грн. Це питання треба вирішувати, і ми бажаємо, аби якнайшвидше були результати по підрахункам пасажиропотоку в Ніжині», – зазначає Валентина Корабель.

Та як виявилось в ході обговорень, з проведенням підрахунку пасажиропотоку в Ніжині не все так просто. За словами заступника начальника управління УЖКГ та Б Світлани Сіренко, був отриманий лист від Чернігівського Національного Технологічного інституту, який має наміри  розірвати договір з НДУ ім. М. Гоголя, студенти якого протягом двох днів, у червні фіксували пасажиропотік у Ніжинському громадському транспорті.

Чернігівському інституту було надано лише 50% матеріалів, тож обрахунок проводитись не може.

Як пояснює адміністрація Ніжинського університету, так трапилась через те, що, оскільки підрахунок пасажиропотоку проводився в літній період, на межі з канікулами, частина студентів з отриманими матеріалами роз’їхались по домівках. Тож ймовірно результат обрахунку пасажиропотоку буде наданий з затримкою, а це, звісно, змушує хвилюватись перевізників. Директор ПП «Омнібус» Віктор Герасименко зазначив, що ніжинська виконавча влада має вливати на цей процес, адже це в інтересах як громади так і перевізників. Якщо ж у вересні не буде жодних зрушень у даному питанні, то ніжинці їздитимуть по нині діючому тарифу – 4, 50 грн., але всі без винятку, а діти, відповідно за 75% від існуючого тарифу.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.