Через недобросовісних платників податку Ніжинський бюджет втрачає 56% надходжень

 

 

 

 

На засіданні виконавчого комітету, яке відбулось 26 липня було піднято питання щодо платників податку. Як зазначив міський голова Анатолій Лінник, по виконанню бюджету за перше півріччя спостерігаються проблеми по надходженням. Одним  з основних джерел надходження до міського бюджету, які складають близько 56% є податки доходів фізичних осіб. Після аналізу ситуації стало зрозумілим, що не всі суб’єкти господарювання та юридичні особи належним чином розуміють на скільки важливим для міського бюджету і розвитку міста є оформлення працівників саме в Ніжині.

«Прошу підтримати звернення виконавчого комітету до суб’єктів

господарювання, які знаходяться на території Ніжина. Є випадки, коли підприємницька діяльність ведеться тут, а працівники оформлені в іншому місті або ж не оформлені взагалі.  До керівників таких підприємств ми маємо звернутись з проханням відповідним чином змінити ситуацію по сплаті прибуткового податку: працівники мають бути оформлені, а заробітні плати легалізовані. Для цього буде і стимуляція, адже в подальшому буде оприлюднена інформація про найкращих та найгірших платників податків», – пояснює міський голова.

Нині в стінах міської ради проводяться наради з керівниками підприємств, аби висловити бачення як потрібно працювати в Ніжині і якою є відповідальність за невиконання законів. Окрім того, у відділі економіки є посадова особа, яка буде контролювати легалізацію заробітних плат. Інформація про підприємців, які відреагують на звернення міської ради буде оприлюднена.

Марина Волинець

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.