Ніжинський краєзнавчий музей потребує твого голосу!

 

 

 

 

25 липня розпочався конкурс «Чернігівщина туристична: вибір року». Метою конкурсу є популяризація туристичного потенціалу та відзначення досягнень представників туристичної сфери у розвитку в’їзного та внутрішнього туризму регіону.

Наше місто представлене у двох номінаціях, тому на сторінці Ніжинського краєзнавчого музею ім. І. Спаського розміщено заклик до містян та поціновувачів музейної справи Ніжина віддати свій голос за науковців музею.

Зокрема Лілія Михайлівна Руденко представлена у номінації «Фахівець туристичного супроводу». Треба зазначити, що Лілія Михайлівна працює у даній галузі 32 роки, багато разів виступала консультантом для різноманітних видань Ніжина, в її скарбниці є власні наукові дописи.

Також у номінації «Музейний заклад» представлено Ніжинський краєзнавчий музей ім. Івана Спаського.

До складу Ніжинського краєзнавчого музею імені Івана Спаського входять чотири відділи: історичний, художній, «Природа Приостер’я» та «Поштова станція». Експозиція єдиного в Україні музею «Поштова станція» розміщена у пам’ятці архітектури XVIII століття та презентує розвиток поштової справи в Україні, в цілому, та в Ніжині, зокрема.

В залах представлена історія міста від доби первісності до сьогодення.

Привертають увагу картини всесвітньо відомих художників С.Ф.Шишка, М.І.Стратілата, П.С.Орла, Ю.І.Галича, В.Доброліжа, С.М.Рибака, О.Г.Якимченка. Окрема зала музею присвячена життю та творчості Марії Заньковецької.

Конкурс триватиме до 30.09.2018 року, зробити свій вибір можна за посиланням chernihivregion.travel.

Підтримаємо наукових співробітників нашого музею!

підготувала Лілія Журко

 

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.