Піротехніки Чернігівщини знешкодили міну

 

 

 

 

піротехніки ДСНС вилучили та знищили мінометну міну та артилерійський снаряд

27 липня о 14:20 групою піротехнічних робіт та підводного розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення Управління ДСНС України у Чернігівській області знищили мінометну міну калібром 82 мм та артилерійський снаряд калібром 122 мм часів Другої світової війни.
Один вибухонебезпечний предмет було знайдено на відкритій території неподалік селища Любеч Ріпкинського району. На нього випадково натрапив місцевий мешканець під час відпочинку та про небезпечну знахідку одразу сповістив рятувальників. Небезпечне місце взяли під охорону співробітники Національної поліції.
Сапери, які прибули за викликом, ідентифікували небезпечну знахідку, як мінометну міну калібром 82 мм часів війни. При додатковому обстеженні прилеглої території, було виявлено ще один боєприпас – артилерійський снаряд калібром 122 мм.
Після проведення необхідних робіт вибухонебезпечні предмети вивезли спецавтомобілем у визначене місце та знищили шляхом підриву.
Управління Держслужби України з надзвичайних ситуацій у Чернігівській області звертається до громадян з проханням дотримуватись правил безпеки під час виявлення вибухонебезпечних предметів. Слід пам’ятати, що ні в якому разі не можна чіпайте боєприпаси, адже вони і досі несуть загрозу людям, з часом не втрачають своєї смертельної сили і стають ще більш небезпечними під впливом природних явищ. Їх знешкодженням мають займатися лише професіонали – сапери Аварійно-рятувального загону спецпризначення Держслужби України з надзвичайних ситуацій.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.