Конфісковані “Євробляхи” роздають безкоштовно

 

 

 

 

Автомобілі на єврономерах, які конфіскували для продажів, але не продали за три сесії торгів, безкоштовно віддають. Передають їх установам, які за законом мають на це право.

За інформацією Економічної правди, про це повідомив генеральний директор електронного майданчика СЕТАМ Віктор Вишньов в інтерв’ю 112.ua.

“Митниця затримує їх за порушення, потім йде до суду, який виносить рішення про конфіскацію автомобіля на користь держави. Після цього авто потрапляє до нас на торги. Якщо в країні почнеться масштабна кампанія з конфіскації автомобілів з єврономерами у зв’язку з порушеннями митного режиму, ми готові до збільшення навантаження та організації масових продажів”, – сказав він.

Поки в судах йдуть тільки поодинокі процеси щодо автомобілів, які порушили митний режим. У “СЕТАМ” є практика безоплатної передачі автомобіля іншому власнику. У всіх областях України створені комісії, до складу яких входять представники фіскальної, виконавчої служб, заявив гендиректор підприємства.

Автомобілі передають установам, які за законом мають на це право. Зокрема – медичні, соціальні установи, військові частини, установи пенітенціарної системи, дитячі будинки сімейного типу, благодійні фонди, державні органи.

“За весь час роботи, військовим частинам в АТО передали близько 1 тисячі машин. Безумовно, комісії частіше віддають пріоритет військовим. Наші військові часто відчувають брак транспортних засобів. Часто техніки потребують військові частини, які знаходяться “на передку”, у районі активних бойових дій, причому військові беруть автомобілі в будь-якому стані, самі їх ремонтують”, – розповів Віктор Вишньов.

Нагадаємо, 13 липня народні депутати проголосували за основу законопроекти, що дозволять знизити акцизи на розмитнення авто та посилити відповідальність за використання нерозмитнених авто. Так, проект закону №8487 вносить зміни до Податкового кодексу щодо оподаткування акцизом легкових авто. Законопроект №8488 вносить зміни до Митного кодексу та деяких законодавчих актів щодо ввезення транспортних засобів на митну територію України. Зокрема. вводиться обмеження на кількість авто, які можна ввозити без грошового забезпечення. Крім того, посилюють відповідальність за порушення митних правил.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.