Маленькі ніжинці занурилися в історію древнього міста

 

 

 

 

МУЗЕЙ – ЦЕ ТАЄМНИЦЯ! МУЗЕЙ – ЦЕ ВІДКРИТТЯ!
АБО ЯК ДОШКІЛЬНЯТА ДНЗ №13 «БЕРІЗКА»
У ВІДДІЛІ «ПОШТОВА СТАНЦІЯ» ПОБУВАЛИ

«…Ніжине, ти моя дорога колиско,
Я вклоняюсь тобі до землі – низько-низько…»

Любов до рідного міста, до України, до родини починається з пізнання світу. Сьогодні наші дошкільнята разом з вихователем Парубець Н.Г. відвідали унікальний єдиний в Україні архітектурний комплекс «Поштова станція», а допомогли нам організувати цю автобусну екскурсію депутат Ніжинської міської ради Шалай О.В. , директор ТОВ «Пассервіс» Корабель В.М., за що ми безмежно вдячні.
І ось діти в музеї , вони зачаровано слухали розповідь наукового співробітника відділу «Ніжинська поштова станція» Радей Ірини Василівни, розглядали оригінальні колекції документів, письмового приладдя, речей побуту, поштові марки, листівки… Найбільше малих відвідувачів зацікавив меморіальний розділ присвячений життю та творчості українського та російського художника-баталіста Миколи Самокиша, який народився у цьому будинку.
Ірина Василівна люб’язно не тільки розповідала , а ще й дозволила потримати в руках оригінальні музейні речі.
На згадку про музей «Поштова станція» малюки подарували Ірині Василівні квіти з рідного дитячого садочка. А ще вирішили, що обов’язково повернуться до цікавих експозицій музеїв рідного міста, щоб глибше знати багату його історію .
Відкривайте, любі діти, для себе ніжне і прекрасне рідне місто, бо то – Колиска ваша.

Наталія Примушко директор ДНЗ№13 “Берізка”

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.