У Ніжині по ночах діятиме сухий закон

 

 

 

 

Ніжинські депутати вирішили заборонити продаж пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв та вин після 10-ї вечора. Виключення – ресторани.

У відповідному рішенні йдеться, що депутати хочуть мінімізувати кількість вживання алкоголю місцевим населенням, піклуються про їхнє здоров’я та спокій тих, хто в цей час спить.

Та головне – профілактика злочинності, повідомляє cntime.

– Заборонити продаж пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових суб’єктами господарювання (крім закладів ресторанного господарювання) у місті Ніжині з 22:00 вечора до 08:00 години ранку щоденно, враховуючи вихідні дні та святкові, – йдеться у липневому рішенні.

Власники торгових об’єктів мають поінформувати покупців про прийняття такого рішення, тобто забезпечити наявність відповідних інформаційних табличок.

Прогноз соціально-економічних та інших наслідків прийняття акту від депутатів: Проект рішення сприятиме обмеженню розповсюдження алкогольної залежності серед населення, а особливо молоді, зменшенню кількості злочинів, що скоєні особами у стані алкогольного сп’яніння, захисту населення від шкідливого впливу шуму та забезпечить громадський спокій та порядок. Дане рішення покликане активізувати громаду міста на допомогу виявлення випадків порушень та спонукати приватний бізнес з розумінням і усвідомленням ставитись до виконання нового документу.

Рішення набуло чинності з моменту оприлюднення.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.