У Ніжині вже підписано 35 000 декларацій із лікарями сімейної медицини

 

 

 

 

Відбулася щотижнева оперативна нарада  під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

Традиційно на нараді було заслухано представника Ніжинського відділу поліції Максима Васильовича Терещенко, про стан оперативної обстановки та криміногенної ситуації, що склалася на території громади міста за останній тиждень, відділ з питань діловодства та роботи зі зверненнями громадян про стан виконавської дисципліни та доручень міського голови, а також обговоренні звіти керівників відділів та управлінь і плани роботи на поточний тиждень.

Відповідно до наданої інформації за минулий тиждень до відділу поліції надійшло 314 заяви та повідомлення, 32 з яких – кримінальні провадження за різними статтями кримінального кодексу. Виявлено 147 адміністративних правопорушення та накладено 58 штрафів на суму 17068 гривень. По лінії дорожнього нагляду зафіксоване 66 порушень (5 – керували транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння; 3 – керування без відповідних документів; 2 – керування транспортними засобами не маючи на це права; 6 – керування транспортним засобом не зареєстрованим або непереєстрованим; 9 – керування водієм транспортним засобом, що має несправності; 21 – перевищення водіями транспортних засобів встановлених обмежень швидкості руху та порушення інших ПДР). Продовжують мати місце випадки вживання алкогольних напоїв (40 випадків) та паління тютюнових виробів (9 випадків) у громадських місцях. Зафіксовано 5 фактів вчинення насильства в сім’ї та 1 факи невиконання батьками обов’язків щодо виховання дітей, вчинені повторно протягом року, повідомляє nizhynrada.

Заступник головного лікаря з медичної частини комунального закладу «Ніжинський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Тетяна Козинець доповіла щодо підписаних декларацій по співпраці з лікарем в розрізіамбулаторій сімейної медицини на 27.07.2018 року складає 35 500 екземплярів. Зауважила також, що роз’яснювальна робота ведеться щоденно.

 

 

 

Вам може бути цікаво

Одна думка по “У Ніжині вже підписано 35 000 декларацій із лікарями сімейної медицини

  1. А разве есть еще в Нежине врачи, с кем можно заключить декларацию? Я живу на Космонавтов, так в нашем пункте семейной медицины мне отказали. Сказали, что врач уже набрала необходимое количество пациентов. Куда же мне теперь деваться? Говорят, что могу выбрать любого врача, но как я могу выбирать не имея никакой информации? Что скажет по этому поводу уважаемая Татьяна Козинец?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.