У Ніжині обстежили будівлю колишньої котельні НВК “Прогрес”

 

 

 

 

03 серпня відбувся виїзд робочої групи з питань надійності та безпеки експлуатації об’єктів соціальної інфраструктури в особі міського голови Анатолія Лінника, радника міського голови Сергія Осадчого, начальника управління житлово-комунального господарства та будівництва Анатолія Кушніренка, т.в.о.начальника КП «ВУКГ» Віталія Єршова, заступника начальника з питань утилізації відходів та роздільного збирання вторинної сировини Юрія Хоменка, головного спеціаліста відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Наталії Марченко та провідного фахівця Ніжинського міськрайонного відділу УДСНСУ в Чернігівській області Андрія Дудкевича до будівлі колишньої котельні НВК «Прогрес».

Будівля колишньої котельні НВК «Прогрес» знаходиться на балансі КП «ВУКГ». Вході обстеження комісія виявила що вікна двері та деякі стіни будівлі відсутні. Підвівши підсумки огляду члени робочої групи вирішили дати доручення балансоутримувачу демонтувати повністю всі стіни які залишились та укласти залізні решітки на люки.

 

Відділ інформаційно-аналітичної роботи

та комунікацій з громадськістю

 

 

Вам може бути цікаво

Одна думка по “У Ніжині обстежили будівлю колишньої котельні НВК “Прогрес”

  1. Нежинский мер Толик,может только по кустам полазить , а вот дорогу отремонтировать от моста и до выезда из Нежина в сторону Вертиевки он не может……. бездельник одним словом !!!!!!!!!!!!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.