За продаж неповнолітнім алкоголю та сигарет фіскальники Чернігівщини анулювали 16 ліцензій

 

 

 

 

Протягом півріччя працівниками управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Головного управління ДФС в області виявлено 74 факти порушень у сфері роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами.

За матеріалами перевірок прийнято рішення про застосування штрафних фінансових санкцій на суму понад 863 тисячі гривень, повідомляє сайт ch.sfs.gov.ua.

Серед найбільш розповсюджених порушень – роздрібна торгівля алкогольними напоями за цінами нижчими за встановлені мінімальні роздрібні ціни на такі напої. З початку року встановлено 49 таких порушень, штрафна фінансова санкція у даному випадку становить від 10 тис. гривень.

Серед інших порушень виявлено 4 випадки торгівлі алкогольними напоями маркованими підробленими марками акцизного податку, 9 – роздрібної торгівлі алкогольними напоями без наявності ліцензії, 4 – торгівлі алкогольними напоями на розлив для споживання на місці СГ, що не мають статусу громадського харчування, 2 – зберігання алкогольних напоїв у місцях, не внесених до єдиного державного реєстру, тощо.

З початку року анульовано 16 ліцензій на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами за продаж даної продукції особам, які не досягли 18 років.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.