Ніжинські дітлахи відзначили День працівника ветеринарної медицини

 

 

 

 

ДЕНЬ АЙБОЛИТА МИ ВІДМІЧАЄМО –
БО ПРО ЗДОРОВ’Я ПОСТІЙНО ДБАЄМО !

9 серпня в ДНЗ №13 «Берізка» на передодні Дня працівників ветеринарної медицини України, з нагоди святкування Всесвітнього дня котів та в рамках методичного проекту «Людина починається з Добра» був проведений Тематичний День – Айболита.
Садок перетворився в казкову країну доброго лікаря Айболита. Але сьогодні він був не сам – з маленькими помічниками, які теж мріють стати лікарями як для людей так і для тварин.
Головним Айболитом була наша старша медична сестра Т.М.Редька. Це вона вправно навчала малечу перев’язувати лапки зайчикам і ведмедикам, лікувати вушка совенятам, надавати швидку невідкладну допомогу крокодилу і бегемоту. Роботи було задосить ! Ось на носилках несуть улюблену Пепу, а там пропонують лікуватися цілющими лікарськими травами, як колись бабусі лікували…
Ще надзвичайно захопив малят конкурс оповідачів про улюблених тварин, які мешкають вдома «Чарівний мікрофон». Малюки тримали свої світлини котиків, собак, коника, шиншил, папуги і навперебій розповідали про них. А Ростик Сергієнко приніс цілу родину величезних равликів Ахатин ! Добрий лікар Айболит нагороджував малечу за це «Медальками – Квітами».
…Людина починається з добра. І ось такі дні, як сьогоднішній, ще раз дають змогу і дітям, і дорослим задуматись, як берегти, шанувати здоров’я своє та тварин і птахів, що нас оточують.
Зростайте добрими, милосердними, співчутливими, любі діти.

Наталія Примушко директор ДНЗ №13 «Берізка»

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.