Випускники коледжів та училищ здаватимуть ЗНО з математики та історії України

 

 

 

 

Остаточно ці зміни затвердять наприкінці серпня – початку вересня поточного року

Український центр оцінювання якості освіти планує з 2019 року запровадити державну підсумкову атестацію у формі зовнішнього незалежного оцінювання для випускників коледжів та училищ з математики та історії України (на вибір). Про це на прес-конференції за підсумками ЗНО-2018 повідомив директор центру Вадим Карандій, передають “Українські Новини“.

“Серед глобальних новацій, які на сьогодні заявлено, – подальше запровадження державної підсумкової атестації для випускників усіх навчальних закладів: учнів професійно-технічних закладів та випускників коледжів. Зокрема, державна підсумкова атестація у форматі зовнішнього оцінювання для них, крім української мови, наступного року буде з математики та історії України (на вибір)”, – зазначив Карандій.

При цьому він додав, що остаточно такі зміни буде затверджено Міністерством освіти і науки наприкінці серпня – початку вересня поточного року.

Наголошується, що в 2018 році результати ЗНО з української мови та літератури є нижчими, ніж торік. Це пов’язують з тим, що в цьому році вперше тестування складали випускники коледжів і ПТУ.При цьому рівень, які продемонстрували випускники коледжів, близький до того, який продемонстрували випускники інших навчальних закладів, тоді як результати випускників ПТУ були низькими.

Також Карандій зазначив, що в цьому році 884 абітурієнти подали апеляцію на результати тестів, що демонструє тенденцію зниження незадоволених учасників ЗНО.

Нагадаємо, на вступ до вищих навчальних закладів для здобуття освітнього ступеня бакалавра в 2018 році подали заяви 146 тис. 85 абітурієнтів. За підсумками зовнішнього незалежного оцінювання 222 учасники змогли отримати максимальний бал за тест.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.