На «Святі меду» у Ніжині ласощі куштували з солоними огірками

 

 

 

 

17 серпня у Ніжині почалось справжнє солодке свято. До вулиці Гоголя «позлітались» бджолярі з усієї Ніжинщини, аби відвідувачі ярмарки змогли скуштувати найякісніший, найароматніший та найкорисніший мед.

На відкритті ярмарку керівництво міста вручили подяки бджолярам, а далі почалась торгівля. Ніжинці та гості міста підходили куштувати ласощі та обирали найсмачніший. Вартість меду приємно радувала – 50 грн за баночку, що, як зазначають покупці, дешевше, ніж на центральному ринку.

Найбільше здивував перехожих вже всім відомий пасічник Чернігівщини  Петро Балаш. Він запропонував коштувати мед з солоними огіркаи. «Мед з солоними огірками – це з покон-віку улюблена страва, так би мовити закусь, українців. Таке поєднання має дуже незвичайний і приємний присмак», – розповідає пасічник.

Треба сказати, що цьогоріч, пасічників менше, ніж у минулому році. «І  тому є пояснення, – розповідають пасічники, – сезон ще не закінчився, а тому продовжують качати мед. Є й друга причина, вони розуміють, що у народу не так багато коштів, щоб мати успішну торгівлю, тому деякі не захотіли приїздити. Тим більше цього тижня ярмарок у Бахмачі, тож багато бджолярів поїхало туди».

Та як би там не було Солодке свято у Ніжині триває і проходитиме до 19 серпня. Тож, ніжинці, завітайте!

Марина Волинець

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.