Знедолені ніжинські діти потребують найнеобхіднішого

 

 

 

 

Бідкатися на проблеми, брак коштів та тотальну несправедливість вже стало традицією для українського суспільства. Так, проблем багато і їх вирішення потребує ресурсів та часу, але досить часто ми забуваємо, якими коштовностями кожен з нас володіє.

Ніжні мамині обійми, гомінкий дитячий сміх, радість спілкування з рідними та близькими – це той скарб, яким ми володіємо безкоштовно лише при умові віддачі такої ж ніжності та піклування. Деякі не мають навіть цього!

Ніжинський активіст Володимир Стрельніков звернув увагу громадськості на проблему забезпечення дітей-сиріт, які перебувають  у  Дитячому відділенні Ніжинської ЦМЛ. Ці діти позбавленні не лише люблячих обіймів та ніжності, вони не мають елементарних засобів гігієни. Матусі, які перебувають на лікуванні зі своїми дітьми надають посильну допомогу дітлахам та досить часто цього не вистачає.

Ніжинська громада, яка вже показала своє любляче та добре серце, може долучитися до допомоги хоча б придбанням мінімальних речей для особистої гігієни: туалетний папір, вологі серветки, підгузки та мило, а можливо непотрібні, маленькі, дитячі речі та доставити їх безпосередньо дітям у відділення.

Добра справа завжди повернеться сторицею!

Лілія Журко

 

 

Вам може бути цікаво

Одна думка по “Знедолені ніжинські діти потребують найнеобхіднішого

  1. Знакомая семья обращалась в исполком к Рацин Наталии Борисовне , с желанием усыновить ребёнка.Получили ответ: в Нежинском районе детей НЕТ! И проявила полное безразличие и отсутствие желания помочь этой семье. Поэтому начинать нужно с таких “чиновников” как Рацин Н.Б. , Кучеровская Н.Н. и им же подобных… Которые при любой власти сидят своими жо..ами на этих местах и плевать им на тех детей, главное по бумагам чтоб всё красиво было.
    Ещё вопрос к “люстраторам” и “активистам” : Кучеровская Наталия Николаевна во время предвыборной кампании Януковича В.Ф. ВОЗГЛАВЛЯЛА НЕЖИНСКИЙ ШТАБ ЯНУКОВИЧА, по ул. Лащенка. Это никого не смущает??? Типа не видим и память короткая. Имитация во всём к сожалению…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.