“Стрес на все життя”: психологи радять бути обережними з рідкісними іменами для дітей

 

 

 

 

Психологи радять бути обережними, називаючи дітей рідкісними іменами.

Про це йдеться у сюжеті ТСН.Тиждень, повідомляє unian.

Психолог Вікторія Носенко стверджує, що дуже незвичайні імена – це часто забавка інфантильних батьків і стрес на все життя для їхніх дітей.

“До мене звертаються люди травмовані дуже рідкісним ім’ям і не дуже доречним соціумом, в якому вони перебували, ну з розряду Мірабелла в сільській школі серед Ань, Кать і Тань”, – каже вона.

Вчені провели не одне дослідження і кажуть, що імена, які легко вимовляються, справляють краще враження, а їхні власники навіть посідають вищі посади.

У деяких країнах незвичними дитячими іменами настільки занепокоєні, що це намагається регулювати держава. В Ісландії, наприклад, батьки мають обирати ім’я із затвердженого урядом списку.

Ми опитали у київському парку батьків 88 дітей і виявилося, що серед хлопчиків найчастіше зустрічалися Саші, Івани і Діми, а серед дівчаток – Насті, Ані, Марії і Даші.

Міністерство юстиції України створило список з найпопулярніших та найбільш незвичних імен, які давали немовлятам у першому півріччі 2018 року.

Про це повідомила заступник Міністра юстиції з питань державної реєстрації Олена Сукманова.

Серед найбільш незвичних жіночих імен: Ігоріна, Златаслава, Вівіана, Версавія, Дейлін, Медея, Каталея, Она, Мілаша, Апполінарія, Капітоліна, Хумора, Патриція, Забава, Прінцеса, Стасинія, Весна, Шамама, Італія, Андромеда, Ясновєда, Златояра, Касандра, Ляля, Мелоді, Лукерія, Грета, Кармен.

Серед чоловічих: Златозар, Натаніель, Юнатан, Яровіт, Бертран, Вінцеслав, Еліот-Леопольд, Бомонд, Миролюб, Ольгерд, Пересвіт, Метью, Рожден, Гамлет, Ратібор, Азарій, Марсель, Сварг, Кипріан, Закарія, Самійло, Соломон, Радомір, Кипріан, Оскар, Фараон, Михва. Найпопулярнішими в Україні у цьому році стали жіночі імена: Софія, Анастасія, Анна, Вікторія, Марія, Вероніка, Злата, Поліна, Єва, Мілана та Соломія. Серед хлопчиків – Олександр, Артем, Максим, Богдан, Дмитро, Матвій, Владислав, Назар, Давид, Ілля, Андрій, Тимофій.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.