Робоча група є, контролю за ремонтом ніжинських доріг – нема

 

 

 

 

На попередній сесії міськради, яка відбулась на початку серпня депутати обговорювали болюче для всіх ніжинців питання – якість ремонту доріг. Тоді було вирішено створити тимчасову контрольну комісію з питань перевірки дотримання державних будівельних норм і стандартів під час проведення ремонту асфальтного покриття в місті Ніжині. До її складу увійшли по представнику від кожної фракції. Чи дієвим було таке рішення? Досить сумнівно і по-факту видно, що ні.

Ніжинці продовжують публікувати світлини у мережі Фейсбук на яких видно «добросовісність» робочих, котрі виконують ремонтні роботи. Упродовж дня вирізались шматки асфальтного покриття, заливались смолою, і так все залишалось до наступного дня. Вночі ж необачні водії по ним проїжджались своїми колесами. Тож про яку якість може йти мова, коли такі роботи мають виконуватись  «по-свіжому»: заливається смола у вирізані на дорозі квадрат, а потім їх закатують новим асфальтом, аби покриття було якісним . Де ж реакція робочої групи?

Знову видимість роботи? Незабаром група збереться, аби обговорити стан речей, зробить запит на отримання необхідних документів від замовника робіт УЖКГ та Б. По «бумажкам» виявиться, що все правильно технічно зроблено, і на цьому все. Єдиним доказом недотримання технічних норм будуть світлини небайдужих ніжинців. Виникає питання: «Навіщо створюються у Ніжині робочі групи, яких вже налічується до 10, якщо їх діяльність відома лише їх членам?» Слідкуємо далі…

 

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.