День Незалежності в ніжинському садочку

 

 

 

 

«ЗІ СВЯТОМ, РІДНА УКРАЇНО! ТИ В НАС НА ВСІХ ОДНА – ЄДИНА!»
АБО ДЕНЬ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА , ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ
З такою лаконічною назвою пройшло родинно-масове дійство в ДНЗ №13 «Берізка» з нагоди Дня Державного Прапора, Дня Незалежності України з участю начальника управління освіти Ніжинської міської ради Крапив’янського С.М. бійців АТО, військового комісара Якущенка В.М., заступника міського комісара Баргаміна М.М. величезної родини дітей і батьків.
Урочистість, святковість, піднесеність надавало все – і веселкові барви вишиванок на дітях і дорослих, яскраво зі смаком прибраний майдан, прекрасний музичний супровід національних, патріотичних мелодій.
Виступи дітей , козацькі ігри, забави , щоразу сприймалися дорослими особливо трепетно, бо несли з а собою яскравий позитив – любов до рідної України. Дошкільнята з гордістю і шанобою пронесли жовто-блакитний прапор і Герб рідної держави . На почесному місці був розміщений прапор подарований воїнами АТО 41-го батальйону…
Поезії змінювалися зворушливими піснями, вітаннями дорогих гостей з нагоди державних свят. Ось в небо піднялися жовто-блакитні кульки на знак подяки воїнам АТО. Здається ввесь майдан перетворився в яскраву вишиванку, коли діти стали виконувати святковий флеш-моб «Перлина – Україна» під шквал оплесків всіх присутніх.
Під кінець святкового дійства, за яке дякувала батьківська родина, гості, на всіх малюків і дорослих чекав величезний святковий торт – сюрприз «Рушник» з державними символами, червоними маками і традиційні вареники з вишнями. Торт підготував для гостини голова піклувальної ради ДНЗ Максименко М.С. Щирі вітання від усіх батьків передав заступник голови піклувальної ради Лєонтьєв В.І. з дружиною і дітьми.
…Ще і ще раз переконуюсь, що всі вищі духовно-моральні утворення, до яких належить і почуття патріотизму, народжуються у дорослих і малечі саме в такі моменти.
Свята всім в серці, в родині, в Україні!
Слава Україні! Героям Слава!

Наталія Примушко директор ДНЗ №13 «Берізка»

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.