Ніжинці святкують свою НЕЗАЛЕЖНІСТЬ. Фото

 

 

 

 

Найбільше свято для українців – День Незалежності. Сотні років український народ виборював цей статус і прагнув стати самодостатнім. Нажаль, ця боротьба триває і до сих пір, але ми вже носимо це горде звання – незалежні українці. Не дивлячись на політичну та економічну ситуації в країні, кожен з нас може будувати своє майбутнє і впливати на нього, адже є частиною картини мальовничої України і формує її кольорову гамму.

Аби відсвяткувати 27-річницю Незалежності України, ніжинці вже традиційно зібрались біля пам’ятного знаку «Герої не вмирають». Урочистості та святкова програма «Щоб у серці жила Україна» почалися зі спільної молитви за Україну. Разом зі священнослужителями отцем Олександром, протоієреєм Михаїлом та пастирем Володимиром люди звертались до Господа Бога, просячи мир по всій країні, адже це найбільша цінність для держави.

Після чого міський голова Анатолій Лінник та помічник народного депутата Олександра Кодоли Тамара Стратілат вручили подяки ніжинцям, котрі мають заслуги перед громадою та працюють задля розквіту всього міста.

Також відбулося покладання квітів до пам’ятного знаку полеглим Героям за незалежність Батьківщини. Їх пам’ять ніжинці вшанували хвилиною мовчання.

Свої щемні виступи присутнім подарували вихованці ніжинських ДНЗ №7 та №23, які також вручили квіти матерям та дружинам Героїв, котрі загинули в зоні АТО під час виконання свого військового обов’язку. Завершились урочистості спільним виконанням Гімну України.

Марина Волинець

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.