Родинна справа – робити ніжинських дівчаток гарнішими

 

 

 

 

Усім відома Гоголівська вулиця вже давно стала улюбленим місцем для ніжинських майстрів. Вона з основних, що з’єднує центр міста з осередком ніжинської торгівлі – Ніжинським ринком. Вздовж неї  можна побачити витвори креативної фантазії містян не лише на ярмарки та міські гуляння, але й у звичайні дні тут продають свої роботи наші умільці.

Незабаром почнеться новий навчальний рік. Для першачків та їх батьків то важлива подія – справжнє свято. Вдягнути та причепурити свою дитину бажає кожен люблячий батько та мати. З хлопчиками справа трішки легша: причесав чуба, одягнув білу сорочку, краватку та штанці, і перед тобою справжній красень. А от, щоб одягти дівчинку-перлинку клопоту більше.

Не останнім в образі гарної красуні-першокласниці відіграють банти. Кожен пам’ятає ці білі, легкі кульбабки, що прикрашають голівки дівчаток вже не одне десятиліття. Часи дефіциту та однаковості пройшли, хочеться аби донечка була не повторною і для того треба оббігти не одну крамничку. Зазвичай стають у пригоді народні умільці, які роблять невимовно прекрасні бантики та аксесуари для волосся, що стають окрасою будь-якої дівочої голівки.
Тендітна, мила дівчинка Поліна Сіряченко учениця 10 класу Ніжинської школи №10 вже чотири роки робить надзвичайні та унікальні прикраси разом зі своєю мамою Наталею. Першочергово ідея виготовляти неповторні резиночки та оздоблювати їх застібками, мереживом та стрічками прийшла Наталії Сіряченко, адже в неї підростали дві донечки Поліна та Ярослава. Як кожна мама вона хотіла зробити своїх «квіточок» самими красивими. Наразі до маминого хобі долучилися обидві доньки. Саме Поліну можна побачити біля скверу Гоголя та оцінити витвори її вправних рук.

За словами Оксани Лівшук заступника директора з виховної роботи ЗОШ № 10 сім’я Сіряченко дуже творча. Дівчатка разом з мамою неодноразово брали участь в місцевих виставках та дарували всім можливість оцінити талановитість ніжинської сім’ї.
Сама ж Поліна зізнається, що для неї такий вид рукоділля, то великий родинний спадок, який передала матуся, і вона його охоче передасть своїм донечкам.
«Кожен має займатись тим, у чому проявляються барви твого внутрішнього світу, і тоді цей світ стає яскравішим. Моє бажання, аби ніжинські дівчатка ставали гарнішими й кожна мала свою унікальність», – розповідає Поліна.

Лілія Журко

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.