Несподівані подробиці “зґвалтування” у Ніжині

 

 

 

 

Вчора, 28 серпня мережу сколихнула новина, яка «народилася» у одному із інтернет-видань м. Чернігова. Журналісти, посилаючись на «власні джерела» опублікували інформацію про зґвалтовану у м. Ніжині 15-річну дівчину. Вчинення злочину приписали 38-річному місцевому жителю.
Спробуємо прокоментувати ситуацію оперуючи фактами.
27.08.2018, незадовго після опівночі, до поліції дійсно повідомили про зґвалтування. Дзвонила жінка, яка прийшовши додому до свого чоловіка виявила у квартирі незнайому дівчину. Подробиці поліцейським довелося з’ясовувати вже на місці події, за участю всіх учасників, повідомляє в Facebook Ніжин Поліція

Одразу вдалося встановити, що «нічній гості» 16 років та з господарем квартири вони познайомилися на залізничному вокзалі. Дівчина розповіла, що 26.08.2018 вона разом зі своєю матір’ю приїхали із сусідньої області до Ніжина у пошуках роботи. Не знайшовши підходящих варіантів, увечері обидві відправились до залізничного вокзалу. Там познайомилася зі значно старшим за себе чоловіком, якого у подальшому познайомила і з мамою. Чоловік пригостив жінок вечерею, після чого запросив до себе у гості. Незважаючи на те, що новий знайомий дочки був набагато старший за неї, мати не була проти таких «жестів» та навіть наполягала на тому, що це гарна нагода відпочити, сама ж залишилася на вокзалі.
Про те, що відбувалося у помешканні чоловіка надалі – у правоохоронців були різні версії, адже спочатку дівчина наполегливо стверджувала, що її зґвалтували. Сумніви викликала відсутність будь-яких слідів боротьби у квартирі та навіть незначних тілесних ушкоджень на самій «потерпілій». Чоловік був категоричний у своїх поясненнях та стверджував, що ніякого зґвалтування не було. Доки кожна зі сторін стояла на своєму, слідчі досліджували обстановку у квартирі, призначали необхідні медичні обстеження, збирали інформацію про обох. Вже коли стало зрозуміло, що на дівчині немає жодних слідів насильства, та зізналася, що насправді її ніхто не ґвалтував. У присутності матері, яка, як це не дивно, жодною емоцією не видала здивування чи переживання за свою дитину, – написала заяву про те, що просить кримінальне провадження закрити та до відповідальності нікого не притягувати.
Мотиви дівчини, яка потрапила у «пікантну» ситуацію будучи поміченою у чужій квартирі дружиною свого нового знайомого та намагалася хоч якось виправдатися – зрозуміти можна. Проте правоохоронці чи не вперше зіткнулися з такою байдужістю матері! Вона фактично випхала свою неповнолітню доньку в обійми до дорослого чоловіка, а сама залишилася чекати у іншій частині міста. Наслідки такого вчинку могли бути набагато гірші і кого б вона винила потім? – питання риторичне. Пам’ятайте, що будучи залишені наодинці зі своїми проблемами, спостерігаючи таку байдужість батьків і відсутність елементарного захисту – діти часто шукають його у інших, чужих людей. І добре, якщо це щирі і порядні люди..
Закликаємо батьків всіх підлітків повернутися до своїх дітей обличчям! Вони тільки зовні такі дорослі і незалежні. Насправді, зараз вони потребують вашої уваги ще більше, ніж коли ходили до дитячого садка.
Сектор моніторингу Ніжинського відділу поліції

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.