До Чернігівщині сильні духом змагались за перемогу

 

 

 

 

 На початку вересня у Чернігові вже втретє проходить  обласна спартакіада «Сильні духом» для людей з інвалідністю. Цього року у спортивній залі стадіону ім. Гагаріна зібралися учасники з різних куточків України та Білорусі, щоб позмагатися у таких видах спорту, як боча, шахи, шахмати, корнхол, дартс тощо.

Як зазначив голова ради ГО «Інтеграція» Дмитро Соболєв, про популярність заходу свідчить щорічне зростання кількості його учасників, які охоче приїздять до Чернігова. Кожен день для них – це боротьба, однак ці люди не опускають рук і знаходять для себе нові можливості для самовираження.

– Сильні духом – гідні перемог. Щиро поважаю людей, які попри усі труднощі та випробування, що випали на їхню долю, демонструють активну життєву позицію, а також прагнуть змінити ставлення суспільства до проблем громадян із особливими потребами, – з такими словами привітання звернувся до присутніх заступник голови обласної ради Арсен Дідур.

Він також зауважив, що жодна пропозиція від цієї категорії людей не залишається поза увагою депутатського корпусу обласної ради.

Радник заступника голови обласної ради Наталія Купрієнко

 

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.