Невтішна статистика ДТП у Ніжині зменшується

 

 

 

 

Під чергової розширеної наради при міському голові начальник сектору моніторингу Ніжинського відділу поліції Інна Музиченко оприлюднила дані щодо ДТП по Ніжину в порівнянні із минулим місяцем.

Як зазначила представник Ніжинського відділу поліції, до цього часу в Ніжині спостерігалася невтішна статистика щодо ДТП, які трапляються на території міста Ніжин.

«На минулій розширеній нараді я акцентувала увагу на жахливій статистиці дорожньо-транспортних пригод,  що сталися на території міста та зверталася до водіїв із проханням бути більш обережними та уважними під час керування транспортирними засобами. В результаті ми маємо зменшення кількості ДТП у порівнянні із минулим місяцем», – каже Інна Іванівна.

Так, у серпні випадків ДТП із потерпілими особами зареєстровано 3 проти 9 у минулому місяці. ДТП без потерпілих осіб за серпень трапилося 4 проти 17таких випадків у липні.

Такі цифри озвучила начальник сектору моніторингу Ніжинського відділу поліції.

У поліції наголошують, що планують знизити кількість ДТП на ніжинських дорогах.

Для цього, як зазначив перший заступник міського голови Григорій Олійник, планують по місту встановлення відеокамер, що допоможе працівникам поліції у фіксації порушень на дорогах.

До того ж Григорій Миколайович наголосив на публічності порушників, що має вплинути на совісних водіїв, які не хотіли б аби за незначне порушення на дорозі відео із зафіксованим порушенням та порушником було б оприлюднено на сторінках поліції у соціальних мережах.

Вікторія Коломійчено для сайту NiznynNews

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.