Ніжинці допомогли у пошуках 2-річного хлопчика з Носівки

 

 

 

 

10 вересня близько 19:00 у м. Носівка зник у невідомому напрямку з подвір’я батьків залишений без нагляду дорослих 2-річний Микита.

Про це повідомляє У ДСНС в Чернігівській області.

Самостійно батьки не змогли відшукати дитину, тому звернулись за допомогою до правоохоронців.

О 20:49 були створені пошукові групи, які розпочали обстеження прилеглої території. Залучалося 72 чоловіка та 15 одиниць техніки, зокрема від У ДСНС України у Чернігівській області – 9 чоловік особового складу та 1 одиниця техніки, від Нацполіції – 27 співробітників та 6 одиниць техніки, в тому числі кінологічна група, а також 36 чоловік місцевого населення та 8 човнів.

11 вересня о 04:05 хлопчика було знайдено на території не працюючої Носівської птахофабрики, що майже за 3 км від домівки Микити. Після обстеження медпрацівниками, батьки забрали дитину додому.

Треба відзначити, що до пошуку дитини приєднались ніжинці, а саме “Мобільна Самооборона Ніжина” до якої входять Дмитро Стратілат, Станіслав Прощенко, Андрій Похилько, Вадим Пархоменко, Сергій Смоляр, Мирослав Зайнчковський, Олег Обідейко, Олександр Шевченко. Наявість у них рацій та тепловізора значно пришвидшили пошуки. За оперативність небайдужих людей, котрі відгукнулись на допомогу, вдячні як працівники поліції так і мешканці міста, яких сколихнула ця подія.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.