У Чорнобильській зоні ввели електронний квиток для туристів

 

 

 

 

У тестовому режимі запрацювала система “Електронний квиток”, яка вдосконалить двосторонній зв’язок з відвідувачами, забезпечить прозорість процесів проходження заявки на відвідування зони відчуження і зони безумовного (обов’язкового) відселення.
Як повідомили в прес-службі Міністерства екології та природних ресурсів, це дозволить заощадити понад 400 тисяч аркушів паперу щорічно, передає БізнесЦензор.

“Через зростаючого попиту від громадян створення зручної інфраструктури і якісних сервісів для відвідувачів стало важливим завданням, які Агентство повинно виконати. Впровадження електронного квитка забезпечить оперативність, комфорт і прозорість процедур відвідування зони відчуження, але головним критерієм залишається забезпечення радіаційної безпеки під час перебування на цієї території “, – заявив глава Державного агентства з управління зоною відчуження (ДАЗО) Віталій Петрук.

За словами директора Державного підприємства “Центр організаційно-технічного та інформаційного забезпечення управління зоною відчуження” Андрія Наумова, завдяки процесам автоматизації нової системи спрощується процедура подачі заяв для відвідування зони відчуження і скорочуються терміни для їх обробки.

Крім того, процеси обробки і створення програм відвідування передбачають двосторонній зв’язок із заявниками, що забезпечує прозорість процесів.

Наумов також відзначив, що в даний час система буде працювати паралельно з нинішнім шляхом подачі заяв, як пілотна. Результати будуть проаналізовані і на основі висновків система буде доопрацьована.

Читайте також: Порошенко доручив Кабміну переглянути обмеження на госпдіяльність в Зоні відчуження

Згідно з повідомленням, після подачі заявки через систему, до моменту виставлення рахунку, будуть прийматися тільки технічні правки.

Зміни, що стосуються кількісного або якісного складу групи відвідувачів (збільшення або зменшення, заміна українців іноземцями або навпаки), будуть прийняті тільки у вигляді нової заявки, з дотриманням вимог.

Заявки, подані після нинішній схемі на поштову скриньку visit@dazv.gov.ua і не продубльовані через систему, до розгляду прийматися вже не будуть.

Фізична перевірка паспортів і транспортних засобів буде збережена в повному обсязі.

Система “Електронний квиток” передбачає введення в дію нововведення на всіх контрольно-пропускних пунктах (КПП) зони відчуження.

Так, найближчим часом, на КПП “Дитятки” буде розгорнуто інформаційний центр ДП “ЦОТІЗ”, робота якого спрямована на підвищення якості обслуговування, рівня інформаційної та технічної підтримки відвідувачів зони відчуження.

Джерело: biz.censor.net.ua

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.