Посадка в електричку Чернігів-Ніжин для іноземців – випробування. А нашим – норма?

 

 

 

 

У Чернігові Укрзалізниця не поважає пасажирів, йдеться на сайті sknews.net

15 вересня 2018 року о 8 год 10 хв мені з друзями довелося їхати з Чернігова до Ніжина.

Те, що називає Укрзалізниця посадкою, можна віднести до категорії жахливих випробувань.

Відправлення електропотягу Чернігів-Ніжин о 8 год 27 хв. Пасажири штовхають один одного, біжать за потягом, натовп змітає всіх на шляху. А у вагоні навіть бійки за вільні місця. І так кожну суботу, починаючи з весни до пізньої осені. 15 вересня у поїзді — 6 вагонів, а у буденний день (наприклад, у четвер, 13 вересня) їх було аж 9. Де логіка, шановні керівники Південно-Західної залізниці?

Чи не варто збільшити кількість вагонів у вихідний день?

Такі поїздки свідчать про те, що Україні, ой, як далеко до європейської держави. А, може,  керівництво місцевої залізниці навмисно так робить, щоб в очах громадян інших країн нашу державу дискредитувати?

Чому не можна подати на посадку потяг не о 8 год 15 хв, скажімо, а завчасно, приміром, о 7 год 45 хв, щоб пасажири займали свої місця поступово, не штовхаючись та не ображаючи один одного?

Хочу підкреслити, що у цей же час відправляються електропотяги до ст. Неданчичі (8 год 13 хв) і Горностаївка (8 год 22 хв). У цьому випадку посадка відбувається цивілізовано. Потяги подано вже о 7 год 30 хв. Керівники чернігівського вокзалу — дайте відповідь: чому така неповага до пасажирів електропотягу Чернігів – Ніжин? Зі слів пасажирів, вони неодноразово скаржились черговому по вокзалу і на гарячу лінію Укрзалізниці. Але реакції поки що жодної.

До речі, 15 вересня мені було дуже соромно за себе і за країну, бо їхала на екскурсію до Києва (через Ніжин) з друзями із Латвії. Позитивного враження через таку поїздку у них точно не склалося. Та й врешті-решт, для громадян (споживачів, користувачів) нашої країни хіба не треба створювати елементарно-нормальні умови?

Лана Нестерова

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.