Нiжин давно славиться огірками, а тепер й шоколадом буде

 

 

 

 

Вже на порозі жовтень, а це означає, що “не за горами” Покровський ярмарок. Різноманітні атракціони, виставка ніжинських народних майстрів, шашлики, медовуха та безліч товарів на будь-який смак та гаманець – традиційні супутники Ніжинського ярмаркування. Що ж новенького та цікавого припас Покровський ярмарок у 2018 році, обговорювали 18 вересня у стінах міськвиконкому.

Із запропонованих новинок: невеличкий паровозик, що буде курсувати по центральній частині міста, світлодіодне шоу замість виступу українських артистів та ніжинський унiкальний шоколад.

З паровозиком більш-менш зрозуміло для всіх, хто хоч раз виїжджав до туристичних або курортних містечок. Невеличкі причіпні вагончики курсують по звичайному асфальту без рейок та катають гостей та містян. А ось світлодіодне шоу та ніжинський шоколад для декого є незвичайним явищем у Нiжинi. Але про все по черзі.

На сьогодні замовити зірку для виступу на Покровському ярмарку обійдеться міській “казні” від 150 і до безкінечності тисяч гривень, а грошей вже зась. Тож в Управлінні культури і туризму почали шукати вихiд, а хто шукає, як відомо, той завжди знаходить.

Вирішили відійти від звичайних співанок та подарувати всім присутнім креативне світлодіодне шоу.

Планується організувати виступ чотирьох артисток після 20 години вечора, перед тим вимкнувши вуличне освітлення на площі. Вирішити питання з останнім обіцяв директор КП “ВУКГ” Владислав Корман. Чотири виступи по 15 хвилин обіцяють бути неперевершеними та урізноманітнити Покровські гуляння.

Вже давно Ніжин славиться огірками, а тепер ще й шоколадом буде.

Ніжинський «гормон щастя» вже давно виготовляє ніжинка Оксана. Саме вона презентувала сьогодні на ярмаркомі свої вироби – шоколадну плитку, та шоколадне асорті з наповнювачами із сушених ягід. Журналістам нашого видання вдалося поласувати цукерками. Асорті не лише мало чудовий смак, а й досить цікавий вигляд чайничка, годинника, баночки меду, печива та подарункової коробки.

Коробка цукерок буде мати назву “Ніжинський гормон щастя» та буде продаватися під час ярмарку. Досить гарний сувенір або подарунок друзям.

Також в ході обговорення організаційних моментів Покровського ярмарку Владиславом Корманом було запропоновано видавати всім гостям, які приїхали працювати на Ніжинський ярмарок, пам’ятки з правилами поводження під час торгівельної діяльності на території Ніжина, а за порушення правил накладати штрафи.

Хочеться нагадати, що проведення Покровського ярмарку планується з 4 по 7 жовтня. Завітайте до Ніжина на гостини та подаруйте собі свято!

Лілія Журко

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.