Водії “євроблях” оголосили Всеукраїнську акцію протесту

 

 

 

 

Власники автівок на іноземній реєстрації наголошують – протести будуть безстроковими.

Громадська організація “Авто Євро Сила” оголосила, що на 20 листопада запланований початок безстрокової всеукраїнської  “акції громадської непокори”.

Про це йдеться у повідомленні організації у Facebook.

 

“Всі акції громадянської непокори будуть безстроковими і відбуватимуться до моменту отримання результатів щодо питання відміни законопроектів №8487 та №8488, які були ухвалені без урахування вимог громадськості, зокрема – про відміну коефіцієнту віку в розрахунку вартості акцизу”, – йдеться у повідомленні.

Акції відбуватимуться у кожній області України, окрім Закарпатської, Луганської та Криму. “За попередніми оцінками участь в акціях громадянської непокори візьмуть понад 50 000 громадян України”, – наголошують активісти.

 

 

Організація у своєму повідомленні наводить повний перелік міст і точних координат місць проведення акцій.

Нагадаємо, Верховна Рада проголосувала за внесення змін до Податкового кодексу щодо

Шлях до легалізації “євроблях”. Рада ухвалила нові правила розмитнення авто
акцизного податку на автомобілі у другому читанні і в цілому. У тексті законопроекту залишився коефіцієнт віку, проте з поправкою, що він не може перевищувати 15. Тобто акциз навіть на 20-річну автівку рахуватиметься із коефіцієнтом віку 15.

 

Також поправки вводять знижувальний коефіцієнт 0,5 до акцизу. Таким чином вводиться 50% знижка на акциз на перші три місяці від початку введення змін у дію.

Джерело: ТСН

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.