В Україні провели цікавий соціальний експеримент (відео)

 

 

 

 

Все частіше замість щасливих закоханих пар ми бачимо навколо одиноких чоловіків і жінок. Всі ставлять собі питання – чому, попри розум, красу, правильні погляди на життя, вони до сих пір самотні?

Відповідь на це питання в тому, що все частіше жінки і чоловіки вибираючи супутника життя, оцінюють його, як товар в магазині. У кожного в голові свій список обов’язкових якостей, яким повинен відповідати обранець. Всі вони забувають про те, що ідеальних людей не існує і, можливо, в гонитві за своїм ідеалом, вони втрачають можливість просто бути щасливим, повідомляє trubadurov.net.

Пропонуємо вам подивитися фрагмент з передачі «експеримент» на каналі СТБ, де головними героями стали хлопець і дівчина, які мріють знайти свою любов. Кожен з них склав список якостей, якими обов’язково повинен володіти обранець. Далі хлопець відправляється в кімнату, де сидять близько 50 дівчат, а дівчина відправляється в кімнату з хлопцями. Кожен з них читає свій список і ті люди, які не відповідають їх вимогам, йдуть.

Ви будете шоковані результатом такого експерименту! Але він дає відповідь на головне питання – чому вони досі самотні? Якщо сподобалося відео, обов’язково поділіться ним з друзями!

 

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.