У Ніжині розпочався відкритий чемпіонат Ніжинщини з футзалу (фото)

 

 

 

 

24 – 25 листопада у спортивній залі по вул. Прилуцькій, 156 пройшли перші ігрові дні «Відкритого чемпіонату м. Ніжина та Ніжинського району з футзалу». Розпочався турнір офіційною церемонією відкриття на якій були присутні міський голова міста Ніжина, голова федерації футболу міста Ніжина Мамедов Володимир Хейбарович, начальник відділу з питань фізичної культури та спорту Ніжинської міської ради Глушко Павло Володимирович. Офіційні особи привітали учасників змагань з початком нового футзального сезону. Побажали командам яскравої гри та успіхів на спортивних майданчиках.

Після церемонії відкриття розпочалися ігри чемпіонату. У боротьбу вступили команди груп «А», «В», «С» та «D». За регламентом змагань з кожної групи в основний раунд виходять команди, що посядуть 1-2 місця в групах. А команди, що займуть 3 місце в групі продовжать боротьбу у «Малому кубку».

У суботу 1 грудня розпочнуть ігри команди у групах «Е» та «F». Час початку ігор 9 годин 30 хвилин, місце проведення спортивна зала по вул.. Прилуцькій, 156. Вже після чого визначаться всі команди які продовжать боротьбу у наступному раунді.

Федерація футболу м. Ніжина запрошує всіх охочих відвідати спортивну залу і підтримати команди.

 

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.