Спортивна традиція ніжинської ЗОШ №15 «Нумо, дівчата!»

Вже стало традицією в навчальному закладі ЗОШ №15 відзначати День Збройних Сил України спортивним святом. Так, 6 грудня 2018 року відбулося спортивно-розважальне свято, присвячене Дню Збройних Сил України «Нумо, дівчата!». Організаторами даного заходу виступили Міський центр фізичного здоров’я “Спорт для всіх” Ніжинської міської ради та ЗОШ #15. В змаганнях прийняли участь дівчата ЗОШ №15 а саме:  9-А, 10-А, 10-Б та 11 клас. В боротьбі за перемогу команда дівчат з 11 класу зайняла 4 місце. 3місце зайняла команда дівчат 10-Б класу. 2 місце зайняла команда з 10-А класу. Та переможцями змагань «Нумо, дівчата!» стала команда 9-А класу. Всі учасники даного заходу були нагороджені призами від Федерації вільної боротьби Ніжинщини, призери та переможці були нагороджені грамотами та медалями від Міського центру «Спорт для всіх». Учасники змагань були задоволені призами та отримали багато позитивних емоцій.