Уродженця Ніжина засудили до 12 років в’язниці

 

 

 

 

48-річний Сергій Могильний, неодноразово судимий уродженець Ніжина, житель Корюківки, мовчки стояв у клітці, слухаючи вирок. 22 грудня в Чернігівському районному суді його оголошувала колегія суддів: Вікторія Олещенко, Лариса Хоменко, Владислав Кухта. Могильного за розбій з проникненням в житло засудили на 12 років позбавлення волі.

Перед цим він був судимий за розбій, грабіж і крадіжку в 2011 році. Вийшов 31 серпня цього року і пробув на волі всього шість днів.

П’ятого вересня на початку сьомої ранку 45-річна мешканка Бобровиці Валентина Мироненко збиралася на роботу. Перед виходом вирішила винести сміття. Відчинила двері, стала виходити з квартири, і тут удар по голові. Невідомий накинувся на неї зі словами: «Ти попалася, де гроші?» Почав бити. Жінка кричала, кликала на допомогу. Він заштовхав її в квартиру. Валентина вирвалася, хотіла сховатися в кухні, але Могильний наздогнав її, повалив на підлогу і продовжував бити. Потім дістав скотч і намагався заклеїти їй рот, зв’язати їм руки і ноги. Але жінка з усіх сил відбивалася, здирала скотч. Тоді він вирвав у неї пасма волосся і став душити за горло. Крики жінки почули сусіди. Її врятувало ще те, що розбійник не зачинив за собою вхідні двері. Сусіди прибігли і схопили його. Тримали до приїзду поліції. Сергій Могильний був у білих господарських рукавицях з помаранчевим напиленням на долонях. Про те, як жорстоко бив жертву, свідчили бризки крові на стінах квартири, підлозі. Навіть його кепка закривавлена.

Могильний намагався викрутитися. Придумав свою версію, щоб довести суду, що у нього не було наміру заволодіти майном потерпілої. Сказав, що після звільнення приїхав до Києва. На залізничному вокзалі познайомився з чоловіком, який назвався Славою Дроздом. Вони випили, Сергій розповів, звідки і куди прямує. Слава запропонував підзаробити, налякати жінку. Показав її фотографію, розповів, де живе, і дав 300 доларів. Він приїхав у Бобровицю, пішов за вказаною адресою і напав. Його мета була тільки залякати.

Суд перевірив його версію, але вона не підтвердилася з ряду причин. При затриманні у нього не було трьохсот доларів. Одна з сусідок по сходовій клітці чула;як він казав: «Попалася. Де гроші?» Та й сама потерпіла пояснила суду, що вона самотня. Ні ворогів, ні боргів не має, тому не існує такого чоловіка, який би хотів її за що-небудь залякати. На суді жінка сказала, що прощає.

Валентина Остерська, тижневик «Вісник Ч» №52 (1702), 27 грудня 2018 року

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.