Національна комісія відмовилась перевіряти розрахунки ТОВ “НіжинТеплоМережі”

 

 

 

 

Нагадаємо, що 20 грудня 2018 року на засіданні виконавчого комітету розглядали і затвердили рішення про підвищення тарифів на опалення та постачання гарячої води від ТОВ “НіжинТеплоМережі”.
Також, на засіданні озвучили текст звернення від виконавчого комітету Ніжинської міської ради до голови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг. У зверненні йдеться про прохання надати експертну оцінку правильності розрахунків тарифів на теплову енергію, послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води ТОВ “НіжинТеплоМережі”.
Члени виконавчого комітету одноголосно підтримали дане звернення.
І, якщо б розраховані тарифи виявилися завищеними, ТОВ “НіжинТеплоМережі” змушені були подавати нові тарифи на затвердження.
Сьогодні, 31 січня 2019 року на засіданні виконавчого комітету Григорій Олійник зачитав лист, що надійшов від Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг.
Якщо коротко, то в листі національна комісія відповіла, що така перевірка розрахунків тарифів ТОВ “НіжинТеплоМережі” не входить до повноважень комісії. Такі повноваження мають місцеві органи влади.

Тобто, підвищені тарифи, що встановили ТОВ “НіжинТеплоМережі” не будуть перевірені і перераховані.

Наталія Нікітіна, Mynizhyn

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.