Наталія Чистякова у квітні візьме участь в чемпіонаті Європи з самбо

З 1 по 3 лютого 2019 року в місті Херсоні пройшов Чемпіонат України з боротьби самбо (до 18 і до 21 року). У змаганнях взяли участь близько 450 спортсменів з 22 регіонів країни.

Вже в перший змагальний день було розіграно 20 комплектів нагород чемпіонату. Медалісти визначилися у юнаків і дівчат до 18 років у спортивному самбо, де вихованка нашої КДЮСШЧистякова Наталія стала чемпіонкою у ваговій категорії до 75 кг, а Карлов Даниіл став “бронзовим” призером у ваговій категорії до 87 кг.

Другий день Чемпіонату України з самбо, але вже у віковій категорії до 21 року приніс Наталії Чистяковій “срібну” нагороду у ваговій категорії до 80 кг.
А третій день чемпіонату у віковій категорії до 21 року став результативним для Карлова Даниіла – “бронзова” нагорода у ваговій категорії до 90 кг.
Перемога на цьому чемпіонаті дає змогу Чистяковій Наталії взяти участь у чемпіонаті Європи з боротьби самбо, який буде проходити на Кіпрі (місто Лімасол) у квітні цього року.