“Молодіжні рішення” без молоді у Ніжині не прийматимуть

 

 

 

 

26 лютого відбулася зустріч з ініціативною групою з приводу створення молодіжно консультативно-дорадчого органу при Ніжинській міській раді  за участі секретаря міської ради Валерія Салогуба, представника депутатського корпусу Чернігівської обласної ради Валерія Гавриленка, депутатів міської ради: Андрія Деркача, Генадія Дудченка, Анатоліія Сліпака, Наталії Радченко, Константина Смалія, Олександра Безпалого,  заступника міського гоглови з питань діяльності виконавчих органів ради Ігоря Алєксєєнка.

Присутні обговорювали адвокаційний проект “Молодіжній раді в Ніжині бути!”, автори якого Анжеліка Тимченко та Катерина Шекера. Проект реалізується за підтримки Програми розвитку ООН в Україні в рамках програми “Громадянське суспільство задля демократії та прав людини в Україні” у співпраці з ГО “Мережа Ініціативної Молоді”.

Заступник міського голови Алєксєєнко Ігор Володимирович зауважив, що 28 грудня на пленарному засіданні  49 чергової сесії Ніжинської міської ради депутати прийняли рішення «Про створення комунального закладу Ніжинський міський молодіжний центр Ніжинської міської ради Чернігівської області». На розгляд чергової 52 сесії Ніжинської міської ради Чернігівської області VII скликання буде винесений проект рішення «Про утворення консультативно-дорадчого органу Молодіжна рада Ніжинської міської об’єднаної територіальної громади», розроблений для розв’язання проблем, пов’язаних з активізацією участі молоді у соціальному, культурному та громадському житті Ніжинської міської об’єднаної територіальної громади. Метою діяльності даної ради є сприяння залученню молоді до процесу прийняття рішень, що стосуються формування міської політики з питань, що впливають на життя міста, набуття досвіду роботи в органах місцевого самоврядування. Це забезпечить створення передумов для їх особистісного, професійного зростання та успішної суспільно-політичної діяльності.
Протягом року Ініціативна група по створенню Молодіжної ради опрацьовувала досвід успішної роботи подібних консультативно-дорадчих органів інших міст, положення та статути, її члени брали участь у розробці типового Положення про створенню молодіжних консультативно-дорадчих органів під час громадських обговорень у стінах Міністерства молоді та спорті України. Спільно працюючи, членами Ініціативної групи був розроблений проект «Молодіжній раді в Ніжині бути» та був фінансово підтриманий ПРООН по програмі “Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні” у співпраці з гормадською організацією “Мережа Ініціативної Молоді”. В рамках проекту була організована поїздка до м.Чернігова для знайомства з новоствореною Чернігівської міської молодіжною радою, відбулися зустрічі у стінах виконавчого комітету Ніжинської міської ради з депутатом Харківської молодіжної ради та членом Запорізької молодіжної ради, а також пройшли ряд заходів з презентаціями можливих варіантів співпраці на рівні «молодь-влада» у Ніжинській міській об’єднаній територіальній громаді з моніторингом думки студентської та учнівської молоді у ніжинських навчальних закладах з метою активізації молодіжної громади та залучення активістів до роботи над розвитком міста.
Присутні депутати підтримали ініціативну молодь та побажали в майбутній роботі, щоб молодіжна рада була дієвою, мала комунікації і постійний зв’язок з Ніжинською міською радою.
Відділ інформаційно-аналітичної роботи
та комунікацій з громадськістю

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.