Атестація ніжинських лісивників у новому форматі

 

 

 

 

Модернізація та нововведення – це поняття, які вже стали звичними для працівників ДП «Ніжинський лісгосп». Тож щорічну атестацію, яка зазвичай проходила у вигляді теоретичної перевірки знань, вирішили також провести у новому форматі. Головний лісничий Володимир Костирко, провідний інженер лісового господарства Мирон Осадчук, лісничі та їхні помічники, а також майстри лісу зібралися не у актовій залі, а в лісі, де на практиці у режимі дискусії та «питання-відповідь» і провели перевірку знань спеціалістів.
Основна тема обговорення – якість відведення та проведення рубок формування і оздоровлення лісів відповідно до діючих нормативних актів ведення лісового господарства.
Новий вигляд атестації працівників одразу ж зарекомендував себе як дієвий, адже теоретичні знання були підкріплені практичним досвідом.
Дещо раніше була проведена також виїзна нарада за участю директора Юрія Болоховця, головного лісничого Володимира Костирка, головного інженера Олександра Баргаміна, лісничих та ланок з відводів і таксації лісосік, на якій обговорили питання якості відведення рубок головного користування відповідно до діючих вимог.

ДП “Ніжинське лісове господарство”

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.