Всеукраїнський фестиваль КВН у Ніжині – сміявся навіть Гоголь

27 березня в стінах Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя сміялись не перестаючи. Цього дня мешканці міста зійшлись на Всеукраїнський фестиваль КВН «Кубок Гоголя» з нагоди 210-ти річчя з дня народження Миколи Гоголя. Про це повідомляє сайт “Нежатин”.

До  університету завітали команди з усієї України, зірки Ліги Сміху та інших гумористичних програм телебачення. Змагаючись за головний приз, кожна з команд демонструвала свою гумористичну “родзинку”, показуючи свої найкращі номери. Звісно в своїх жартах учасники не оминули ї головного винуватця заходу – Миколу Гоголя, фантазуючи над тим, як би він проявив себе у цій грі. Після майже двох годин сміху були визначені переможці:

Першою стала команда “Семья” з Чернігова.

Друге місце здобула команда “Нос” з Херсона.

Третє місце у ніжинської команди “Дуракам закон не писан”.

Фестиваль відбувся за підтримки ректора Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя Олександра Самойленка, депутатів обласної ради Сергія Охонька, Наталії Копиці, Алли Ковтун та Андрія Віротченка, міського голови, депутата міської ради Володимира Мамедова і звісно соціально-гуманітарного відділу, профкому студентів, студентської ради, проекту Master Dj та проекту #naStile.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.