В Україні перерахують всі соціальні виплати

 

 

 

 

Українцям перерахують всі соціальні виплати. Через пару місяців уряд підвищить прожитковий мінімум, мінімальні пенсії, штрафи, зарплати чиновників, аліменти і навіть податок на нерухомість. Таке нововведення передбачено прийнятим законодавством, а очікувана індексація дозволить компенсувати зростання цін.

Зазначається, що з 1 липня 2019 року загальний показник прожиткового мінімуму в Україні зросте з 1853 до 1963 грн. При цьому українці, які втратили працездатність (пенсіонери), замість 1497 грн повинні будуть отримувати як мінімум 1564 грн. Також збільшиться прожитковий мінімум для дітей. Наприклад, мінімум на дитину до 6 років збільшиться з 1626 до 1699 гривень.

Також наголошується, що для першої групи платників єдиного податку ставка встановлюється в межах 10% прожиткового мінімуму. Від прожиткового мінімуму залежить і розмір податкової соціальної пільги.

Від розміру прожиткового мінімуму також залежить разова матеріальна допомога українцям, яких призивають на строкову службу в армію і мінімальний розмір аліментів.

Юрист Діна Дрижакова розповіла, що розмір аліментів визначає суд, він залежить від багатьох чинників (матеріальне становище другого батька, розмір заробітної плати того, хто буде платити аліменти і т. д.).

Менше двох мільйонів українців отримують мінімальну пенсію. До перерахунку прожиткового мінімуму українці старше 60 років повинні отримувати не менше 1497 гривень, а з 1 липня ця сума збільшиться до 1564 грн.

Джерело: today.ua

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.