Нове джерело фінансування знайдено

Незважаючи на створену критичну ситуацію у Ніжині щодо виділення коштів на водовідведення по вулиці Незалежності, питання все ж таки урегульовується. Нагадаємо, що в середині березня міський голова Анатолій Лінник відправив листа на обласну раду щодо фінансування екологічних проектів у Ніжині, де водовідведення було не в пріоритеті. Зважаючи на те, що з обласного бюджету всі  проекти не можуть бути профінансовані, на думку ніжинської влади, у першу чергу потрібно вирішувати можливу аварійну ситуацію на центральному самопливному каналізаційному колекторі.

 

Та вирішення цього питання є, головне шукати можливості, вести переговори та об’єднувати зусилля. Про це сьогодні повідомив депутат обласної ради Сергій Охонько: «Завдяки співпраці з заступником обласної ради, директором Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації, з депутатом Верховної ради, з усіма політичними силами, які з розумінням підійшли до проблеми «зміни пріоритетів» це питання має шанс на вирішення. Адже після прийняття рішення щодо нефінансування проекту водовідведення я звернувся до депутата Верховної ради та заступника обласної ради щодо цієї ситуації – результат можливість фінансування обох проектів за кошти в Міністерстві аграрної політики. Це був довготривалий процес переговорів у результаті яких є домовленість про виділення коштів на ремонт колектора по вулиці Шевченко-Синяківска, а це більше 10 млн. грн. Співфінансування на проект водовідведення по вулиці Незалежності, як і планувалось раніше, буде за рахунок екологічних коштів. Таким чином пошук нових джерел фінансування та об`єднання зусиль є головним чинником вирішення міських проблем, а не боротьба за існуючі», – зазначає Сергій Охонько.

Хочемо зазначити, що в стінах Ніжинської міської ради неодноразово наголошувалось про дефіцитність бюджету, що не дає профінансувати важливі проекти для міста. Проте, як показує практика інших міст – це не причина відкладати їх реалізацію  «на колись» та «складати руки». Джерел фінансування багато, але доступні вони для тих громад, чиє керівництво веде активну роботу над їх пошуком і не втрачає надані їм можливості. Нагадаємо, що одну з таких Ніжин майже втратив.

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.