Так 1 травня і 9 травня, День праці і День Перемоги, стануть додатковими вихідними в Україні, і їх не потрібно буде відпрацьовувати.

Крім традиційного відпочинку у звичайні вихідні дні на травневі свята українці відпочиватимуть 1 травня, в середу, 9 травня, в четвер.

Крім того, згідно із законом, 8 травня рекомендується зробити скороченим робочим днем.

У загальній складності, в наступному місяці українці відпочинуть 12 днів. Примітно, що свята розпочнуться вже з кінця квітня. З 28 квітня в Україні буде 5 вихідних поспіль.

Нагадаємо, що народний синоптик Леонід Горбань оприлюднив прогноз погоди, який чекає українців у квітні і травні. Як повідомив синоптик, прогнозуються ще чотири хвилі похолодання, а в травні можливі заморозки.

Відомий народний синоптик Леонід Горбань розповів українцям, чого чекати від погоди у квітні і травні. За словами Горбаня, прогнозуються ще чотири хвилі похолодання, а в травні можливі заморозки.

Як пояснив синоптик, ці погодні явища є традиційними для українських широт, однак травневих заморозків на ґрунті слід очікувати жителям північних і східних областей.

“Завжди після Великодня, незалежно від того, на яке число він припадає на 9-й, 17-й і 33-й дні доводиться похолодання. Виходить, що воно випадає під 9 травня, 15-17 травня і на кінець місяця. Похолодання може супроводжуватися і заморозками, але це більше стосується північних і східних областей“, – зазначає синоптик.