Чи збільшять напір води для поливу земельних ділянок у Ніжині?

 

 

 

 

Ніжинці почали жалітись, що їм не вистачає напору води для поливу земельних ділянок. Це питання було підняте на засіданні постійної депутатської комісії з бюджетних питань Дмитром Тимошиком. Його він адресував начальнику водоканалу Петру Лабузькому.

На питання: “Чи можливо збільшити напір подачі води?” – керівник підприємства відповів, що ситуація по водопостачанню у Ніжині непроста і вона, в першу чергу, залежить від тієї аномальної температури, яка є рекордна за останні 100 років по нашій місцевості. “У таких умовах маємо недостатню кількість свердловин для забезпечення гарного напір води для поливу земельних ділянок”, – зазначив Петро Лабузький.

Окрім того, ситуацію погіршують і крадії води, які “врізаються” у водопровідну мережу і використання ними води не обліковуються. Унаслідок цього підприємство зазнає збитків. Проте водоканалом ведуться роботи, аби врегулювати ситуацію: проводиться планова повірка лічильників по мікрорайонах. Працює дві бригади, але цього недостатньо. “Назріває питання таке. що по водопостачанню в приватному секторі потрібно робити інвентаризацію, а це не дуже просто, адже не завжди господарі будівель пускають до себе у двір, аби наша бригада оглянула звідки використовується вода для поливу ділянки. Решті ж ми виписуємо квитанції по оплаті послуг з водопостачання”, – прокоментував начальник водоканалу.

Над цим питанням підприємство працюватиме і надалі, аби врегулювати питання з постачання води у приватний сектор для поливу земельних ділянок. Проте і ніжинці мають використовувати з сумлінням водні ресурси, аби всі споживачі були в однакових умовах.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.