Чим відзначився візит грецької делегації до Ніжина?

 

 

 

 

Ніжин – одна з колисок зародження в Україні грецької культури. Споруди збудовані грецькою колонією до сих пір приваблюють своєю красою і додають місту неповторного колориту, що так вабить туристів. Саме греки дали поштовх для розвитку нашого міста і зробили вклад в його історію, якою пишаємось ми дотепер.

23 червня, у неділю до Ніжина завітала делегація з грецького міста Яніни у складі 52 чоловік – представники мерії та асоціації випускників школи Зосимадів. Треба зазначити, що це вже 5 візит греків з міста-побратима до Ніжина.

Повідомляє сайт «Нежатин»

Біля собору Всіх Святих, із щирими вітаннями та традиційним хлібом-сіллю, офіційну делегацію гостинно зустріли секретар міської ради Валерій Салогуб, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ігор Алєксєєнко та представники грецької общини в місті Ніжині, де вони взяли участь у святковій літургії з нагоди православного свята Всіх Святих.

Цього дня грецька делегація відвідала визначні пам’ятки культури грецької культури, що знаходяться в Ніжині. Для греків це було справжнім екскурсом в історію, яку створили українці та греки разом.

Представники мерії міста Яніни на офіційній зустрічі з керівництвом міста зауважили, що робитимуть все можливе для відбудови грецьких пам’яток архітектури, які знаходяться на території міста Ніжина.

Очільник міста та почесні гості обмінялися цінними подарунками.та рукостисканням як символом подальшої співпраці.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.