Тричі Ніжинська лікарня”пролетіла” з придбанням нового рентген-апарату

 

 

 

 

Болюче питання для Ніжинської центральної міської лікарні – це придбання нового рентген-апарату, про який медики мріють уже не один рік. Надія, що очікування таки стануть реальністю, була, але не справдилася тричі.

Головний лікар НЦМЛ Олександр Костирко розповів для сайту Мynizhyn.com: “По-перше, сподівалися на допомогу одного з кандидатів у народні депутати, який обіцяв нам допомогти, надав сертифікат на новий рентген-апарат. За поданням цього кандидата Кабінет міністрів України проголосував за виділення 3 мільйонів гривень траншу на соціально-економічний розвиток 209 виборчого округу, 500 тисяч гривень з них було передбачено на придбання комплексу рентгенівського діагностичного (палатний рентген-апарат) для лікарні. Але наразі припинено фінансування подібних проектів, заплановані кошти не виділено і чи будуть вони взагалі нам доступні – невідомо.

По-друге, нещодавно ми зустрічали представника посольства Японії, координатора  Програми безпеки людини “Кусаноне”, демонстрували старий рентген-апарат і сподівалися, що Ніжин поповниться сучасним медичним обладнанням. Втім, на минулому тижні ми отримали від них лист з пропозицією взяти участь у конкурсі ще раз, цього разу нам відмовили.

І по-третє, у міському бюджеті коштів на закупівлю немає. Тож ми “пролетіли” тричі”.

За словами Олександра Костирка, для придбання нового рентген-апарату потрібна сума від 460 до 500 тисяч гривень, в залежності від його характеристик. “Бережемо те, що маємо, для невідкладного”, – наголосив головний лікар.
Валентина Пильник для сайту mynizhyn
Фото з мережі 

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.