Яка ж родина найспортивніша – перевіряли в ніжинському дитсадочку

 

 

 

 

«ЩАСЛИВА РОДИНА – ЗАМОЖНА ДЕРЖАВА» або 
«ТАТО, МАМА І Я – СПОРТИВНА СІМ’Я» В ДНЗ № 13 «БЕРІЗКА» З НАГОДИ ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

Цього серпневого теплого дня на спортивному майданчику закладу, прикрашеному державними прапорами, білими журавлями, різнокольоровими прапорцями, кульками і барвистими квітами осені, зібралася величезна родина дітей, батьків, шанованих гостей з нагоди святкування 28 річниці від Дня Незалежності України для проведення уже традиційного спортивно-масового дійства «Тато, мама і я – спортивна сім’я».


Серед шанованих гостей ми зустрічали начальника управління освіти Ніжинської міської ради Крапив’янського С.М., начальника відділу фізичної культури і спорту Глушка П.В., директора центру «Спорт для всіх» Півня С.М., головного спеціаліста Колотило А., заступника військового комісара Баргаміна М.М., заступника голови піклувальної ради ДНЗ Лєонтьєва В.М. та тренера–викладача СДЮФШ Бринзу М.С.


До участі у конкурсах та спортивних змаганнях – естафетах долучилися родини : Петриків – «Байкарята», Бруханди – «Смайлики», Бурковцових – «Дружба», Дубінських – «Силачі», Черненків – «Посмішка», Шакоти – «Максимум».
Всі учасники – родини з дітками швидко, спритно , з козацьким духом змагань, доводили, що вони кращі і в цьому їм успішно допомагали натхненні вболівальники і дорослі, і маленькі, що викрикували назви команд, підбадьорюючи не відставати і перемагати на радість величного державного свята. Пісні змінювалися віршами, флешмобом і були наповнені національно-патріотичним змістом.
Вельми поважному журі довелося непросто! І ось урочиста мить… Звучать фанфари і голова журі з щирими вітаннями і подякою Крапив’янський С.М. з директором центру «Спорт для всіх» Півнем С.М. вручають нагороди кращим.
Переможцями стали родина Черненків – І місце, і це вже вдруге!
ІІ місце у родини Петриків і ІІІ місце посіла родина Бурковцових.
Всі учасники цього незабутнього спортивного святкового дійства отримали грамоти, медалі і піднесений урочистий настрій напередодні Дня Незалежності України .А був він подарований чарівними ведучими цього дійства Колесник А.В., Вергун І.А. та талановитим музичним керівником Нагорною І.В.

Солодкі пироги з серпневими яблуками підготували наші прекрасні кухарі Степа В.І. та Топеха Л.О. і щедро пригостили всю родину діток , батьків, гостей.
Зі святом, рідна Україно!
Ти в нас на всіх одна-єдина!

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.