Звернення маленького ніжинського кошеняти

 

 

 

 

Доброго ранку, шановні люди! Я самотнє мале кошеня. Мешкаю на вулиці Франка в районі колишнього млина. Ночую на сходах відділення пошти, біля школи №12 та просто на тротуарі біля магазина «Старий млин» та ловлю кожен промінчик сонця, щоб зігрітись. Поруч проносяться на шаленій швидкості автівки. Бігають злі собаки. Кожен день може бути для мене останнім. Починається осінь з холодними ночами…

Звертаюсь до Вас, шановні ніжинці з проханням! Будь ласка не викидайте нас, домашніх тварин прямо на вулиці, не підкидайте де завгодно аби позбутись як непотріб. Ми теж живі, Божі створіння і теж хочемо жити, раз народились та дарувати людям радість, приємні емоції та тепло наших маленьких сердець. Нас, маленьких тваринок, можна віддати друзям, знайомим, біля базару або через соціальні мережі. Будьте, будь ласка Людьми та поважайте оточуючих вас живих створінь.

З повагою та надією, що знайду затишну оселю та добрих господарів. Маленьке кошеня.

Джерело: Унєніж

 

 

Вам може бути цікаво

  1. В наших “смі” прийнято писати великими літерами ВІДЕО, де відео? бо щось я сумніваюся що це кошеня звертається. Дибіли млять.

  2. В інтернетрях ніхто не знає, що ти котик) а ще коти й собаки набагато розумніші та креативніші за деяких двоногих із браком фантазії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.