Батьки вбитого підлітка вимагають у ДБР покарати некомпетентних поліцейських

 

 

 

 

Батько Дениса Чаленка приїхав до Києва.

Батьки загиблого місяць тому в Прилуках 14-річного Дениса Чаленка вимагають від ДБР узятися за їхню справу та покарати некомпетентних поліцейських.

Напередодні ввечері містяни знову збиралися на мітинг. А сьогодні зранку батько хлопця приїхав у Київ і разом із адвокатом перебуває в Державному бюро розслідувань.

Батька відправили з головного до територіального управління Бюро. Він розповів, що має кілька десятків прізвищ правоохоронців, які поводилися, за його переконанням, некомпетентно і покривали вбивство його сина. Заяву про некомпетентність співробітників прилуцького відділку та обласної чернігівської поліції батько Дениса направив до ДБР ще 6 листопада, виявилось що до єдиного досудового реєстру розслідувань її внесли 21 листопада. Тому батько приїхав до столиці та вимагає пришвидшити слідство.

“Повністю слідство по поліції, по експертах усіх, усіх слідчих, старому начальнику поліції, які повністю покривали цю справу. Хто їм платив за це і кого вони покривали”, – коментує мотив заяви батько померлого хлопця Віктор Чаленко.

“Стаття так і називається “Приховування злочину”, частина перша – мається на увазі приховування особливо тяжкого злочину. У разі доведення провини колу осіб, яких буде визначено, загрожує арешт від трьох місяців, або обмеження волі на термін до трьох років або позбавлення волі на той самий термін”, – пояснює речниця ДБР Анжеліка Іванова.

Конкретних прізвищ та дат, коли можна чекати на результати розслідування, у ДБР не називають, а саме цього вимагають батьки Дениса.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram.

Джерело – ТСН

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.