Чим ознаменувався у Ніжині кінець шахового року-2019 і початок 2020-го

 

 

 

 

Наприкінці грудня в ДЮСШШ відбулися завершальні турніри 2019 шахового року. З нагоди Свята Святого Миколая першими за шахівниці сіли учасники командного чемпіонату міста серед збірних ЗОШ: юнаки та дівчата 2010 року народження та молодші, склад команди – 3 + 1.

Система проведення колова, 15 хвилин на партію кожному учаснику. Безкомпромісна боротьба юних ( тільки 3 партії з 60 зіграних завершилися внічию!) тривала до останньої партії заключного туру: перемога Дука Ангеліни (НВК № 16 «Престиж») над Олександрою Сорокою  (ЗОШ № 2) і перемога в матчі 3 – 1 вивели збірну НВК № 16 «Престиж» (Артур Лісовець, Єгор Олейніков, Артем Ромашко, Ангеліна Дука) на перше місце з результатом 14,0 очок з 20 можливих.

Срібні медалі у юних шахістів ЗОШ № 15 ( Олексій Забіяка, Ігор Садов, Денис Башкір, Марія Ляшко) – 13,5 очок, бронзу здобула команда ЗОШ № 7 ( Костянтин Литвин, Максим Білоус, Дмитро Прокопенко, Валерія Левченко) – 12,5 очок.

Після закінчення дитячих змагань відбувся відкритий чемпіонат міста з блискавичних шахів серед дорослих та юнаків 2002 року народження та молодших. Було проведено 11 турів за швейцарською системою, 3 хвилини + 2 секунди за хід на партію кожному учаснику. У змаганнях взяли участь практично усі найсильніші ніжинські шахісти: 1 МС, 8 КМС, решта – першорозрядники.

Звання чемпіона здобув МС України Володимир Михальський – 9,5 очок з 11 можливих, «срібло» та «бронза» у Володимира Примиренка та Дениса Харченка – по 9,0 очок. Серед юнаків кращим став Олександр Кулепестін ( ЗОШ № 15) – 5,5 очок, друге місце посів Андрій Нестеренко ( ЗОШ № 9) – 4,5 очки, третє місце – Андрій Шатура – 2,5 очки (Прилуки). Переможці та призери змагань нагороджені медалями та грамотами міського відділу з питань фізичної культури та спорту.

     А вже 3 січня розпочався  Новий 2020 шаховий  рік! Першими на старт вийшли юнаки та дівчата 2005 року народження та молодші, які протягом 4 ігрових днів виборювали звання чемпіонів міста. 9 турів за швейцарською системою, 50 хвилин + 30 секунд за хід на партію кожному учаснику. У юнаків беззаперечну перемогу і звання чемпіона здобув Олександр Кулепестін ( ЗОШ № 15) з результатом 9,0 очок з 9 можливих. Срібна медаль у вихованця нашої шахової школи Андрія Шатури з Прилук – 7,0 очок; бронзова медаль та виконання норми 1 розряду у наймолодшого учасника турніру 9-річного Володимира Полозова ( ЗОШ № 9) – 6,5 очок. Кращими серед дівчат стали : 1 місце – Крістіна Ткаченко (ЗОШ № 12), 4,5 очки; 2 місце – Владислава Шейко ( гімназія № 3), 4,5 очки; 3 місце – Олександра Тулюля ( ЗОШ № 7), 3,0 очки.

19 січня завершився чемпіонат Ніжина серед юнаків та дівчат 2010 року народження та молодших. Спочатку відбувся юнацький турнір ( в якому, до речі, виявили бажання зіграти   3 дівчат! ) за швейцарською системою в 9 турів, з контролем часу 50 хвилин + 30 секунд за хід на партію кожному учаснику. Впевнену перемогу з результатом 8,5 очок з 9 можливих здобув Володимир Полозов ( ЗОШ № 9). Срібло – у Костянтина Литвина ( ЗОШ № 7), 8,0 очок; бронза – у Станіслава Гусакова (ЗОШ № 9), 7,0 очок. У змаганнях серед дівчат, який відбувся за коловою системою, зі стовідсотковим результатом 6,0 очок з 6 можливих звання чемпіонки виборола Олександра Сорока ( ЗОШ № 2); 2 місце, поступившись тільки переможцю змагань, посіла Ангеліна Дука ( НВК № 16 «Престиж»). 5,0 очок; 3-5 місця з результатом 2,5 очки поділили Поліна Тарасенко ( ЗОШ № 1), Анастасія Богдан ( ЗОШ № 10) та Марія Ляшко ( ЗОШ № 15), але за додатковими показниками бронзова медаль у Поліни Тарасенко.

    Крім медалей та грамот міського відділу з питань фізичної культури та спорту всі учасники всіх дитячих змагань нагороджені солодкими подарунками.

Директор Ніжинської шахової школи Юрій Стражник

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram.

 

 

Вам може бути цікаво

Одна думка по “Чим ознаменувався у Ніжині кінець шахового року-2019 і початок 2020-го

Залишити відповідь