Ніжинська КВН-команда на Одеському фестивалі Ліги сміху

 

 

 

 

З 25 січня по 2 лютого в Одесі проходив фестиваль Ліги Сміху. Взяла в ньому участь і ніжинська команда “Дуракам закон не писан”.

Більше 200 команд з різних куточків України та з-за кордону приїхали до Одеси позмагатися за місце в ефірах на каналі 1+1.

Цього року ніжинській команді вдалося зробити великий крок уперед та потрапити до 2 туру фестивалю. Це вперше за всі роки, які команда бере участь у фестивалі.

У другому турі свої виступи перед зірковими членами журі показували вже 68 кращих команд. На жаль, ДЗНП не вдалося потрапити до фінальних 18, які взяли участь у телезйомці гала-концерту. При цьому виступ нашої команди було оцінено позитивно і її запросили до однієї з найсильніших регіональних Ліг Сміху в Україні, щоб наступного року  продвинутися ще далі.

Команда “Дуракам закон не писан” дякує за підтримку ректору Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя Олександру Самойленку, фабриці м’яких іграшок “Копиця” та особисто Наталії Копиці, а також друзям команди Євгену Зіничу та Олександру Стрижаку. Далі  – більше.

ndu.edu.ua

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.